שירות ניכיון צ’קים

ניכיון צ’קים עם P.L.T- ניסיון וביטחון של 15 שנה

מה זה ניכיון צ’קים?

כנהוג וכמקובל בעולם העסקים, אחד מאמצעי התשלום הוא שיקים דחויים. הם מהווים פיתרון נוח, מאפשרים עסקאות, יוצרים אפשרות תשלום נוחה ומכריעים לסגירת עסקאות.
יש להם משקל רב בנכונות של עסקים לעשות עסקים עם אחרים בתנאי תשלום דחויים, נוחים והיקף עסקאות הדחויים בשוק הישראלי מוערך בכ-2 מיליארד ₪.

עסק חייב תזרים מזומנים!

כאשר לעסק יש צ’קים דחויים הוא יבקש לפדות את תמורתם כדי להשמיך ולהתקיים, וישלם עמלה כמקובל בענף ניכיון הצ’קים. עסקים רבים מעדיפים לפנות אלינו כדי לבצע ניכיון צ’קים ולא לבנק מסיבות השמורות עימם, מה גם שאין פערים משמעותיים בין העמלה שאנו גובים לבין הבנקים.
עסק חייב שיהיה לו תזרים מזומנים. הם משמשים לרכישת סחורות, ציוד, תשלום משכורות לעובדים, השקעה עתידית ועוד. עסק לא יכול לחכות לזמן פירעון צ’קים דחויים, הוא חייב להמשיך ולהיות עסק דינמי, פעיל וריווחי בזמן אמת.
ניכיון צ’קים הפך אם כך, לקופת המזומן הקטנה של עסקים שרוצים ושואפים להיות גדולים.

עמלת ניכיון צ’קים שווה כל אגורה!

ערכו של ההון המזומן איננו רק במושגים של הון, אלא הערך המוסף הנלווה לזה.
עסק שרוצה להשקיע באפיק מסוים שקשור לעסק שלו, הזדמנות עסקית שנקרית לפתחם של עסקים קטנים ובינוניים, כל אלה מתבצעים כאן ועכשיו במזומן?
במקום שהצ’קים ינוחו ויחכו לפירעונם, עסקים קטנים ובינוניים מעדיפים לפנות לחברה שלנו, ולנצל את תזרים המזומנים שלהם עבור תשלום משכורות, רכישת ציוד, השקעות חדשות ועוד.
רשימת הלקוחות הארוכה שלנו מעידה על נחיצות ניכיון הצ’קים דווקא בקרב חברות קטנות ובינוניות, שאינן מעוניינות למשוך כספים מהבנק ולחסום את מסגרת האשראי שלהן, או שהן מעוניינות לשמור בדיסקרטיות את בעיות תזרים המזומנים שלהן.

יתרונות ניכיון צ’קים ב- P.L.T

  • בדיקה של כל הצ’קים.
  • תזרים מזומנים מיידי.
  • הכסף באמצעי הנוח לכם ובדיסקרטיות.
  • ריבית משתלמים מול פיתרונות אחרים.
  • מורידים מכם את הלחץ, ומאפשרים לכם להמשיך לעשות עסקים.
  • הכסף שלכם עושה דרך חוקית בפיקוח קצין ציוד חיצוני.