אודות

P.L.T ניכיון צ’קים – מיומנות, שקיפות, אמינות

חברת P.L.T היא חברה ציבורית, אחת מ-5 החברות הבורסאיות היחידות העוסקת בישראל בתחום ניכיון הצ’קים בישראל. החברה מציעה ללקוחותיה פתרון משתלם ומיידי לשיפור התזרים, באמצעות שירות ניכיון שיקים מקצועי ואמין – תוך שעה אחת בלבד!

P.L.T פועלת על פי סטנדרטים גבוהים במיוחד של פיקוח ובקרה, מתוך תפיסה הרואה בקשר עם לקוחותיה קשר ארוך טווח, המבוסס על שקיפות ואמינות. החברה פועלת תחת פיקוח מחמיר על פי תקנות וחוקי ניירות הערך בישראל ומעסיקה באופן קבוע קצין ציות לבקרה על פעולות החברה. בנוסף ,P.L.T  פועלת באישור משרד האוצר ובפיקוח רואה חשבון.

  • plt-finance
    plt-finance

תחום ניכיון הצ’קים דורש מיומנות והבנה מרבית של זירת העסקים הקטנים והבינוניים בישראל. P.L.T נוסדה על ידי איש העסקים, שרון פלאצ’י, המשמש גם כבעלים חברת “שרון פלאצ’י יזמות עסקית בע”מ”, המתמחה זה 15 שנים במתן פתרונות פיננסיים כוללים בתחומי מימון יבוא, ניכיון צ’קים מסחריים ואשראי חוץ בנקאי. החברה מתנהלת בליווי דירקטוריון מקצועי, הכולל מומחים מהשורה הראשונה בתחומי המשפט, הבנקאות והנדל”ן.

P.L.T פועלת ממשרדי החברה ברחוב שנקר 14 באזור התעשייה הרצליה פיתוח. תוך הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח, הציבו מייסד החברה והדירקטוריון את תחום שירות הלקוחות בראש סדר העדיפויות של מנהלי החברה ועובדיה.

אם הנך מעוניין בשירות אמין ומקצועי בתחום ניכיון הצ’קים הגעת למקום הנכון! ליצירת קשר חייג כעת 6766*, השאר הודעת וואטסאפ לטלפון מספר 052-2033209, או מלא טופס יצירת קשר.

 

עוד